Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Неділя, 23.04.2017, 15:45
Посібник для батьків

ПОДЯКА

Канадсько-український проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» висловлює щиру вдячність усім батькам, громадським організаціям, педагогам та фахівцям, які упродовж багатьох років розбудовують інклюзивну освіту в Канаді та відкрито діляться своїм найкращим досвідом з українськими колегами.

Особлива подяка Міністерству освіти провінції Манітоба, мережі фінансових консультантів Investors‛ Group, Pollard Banknote Limited, та управлінню в справах інвалідності Міністерства соціального розвитку Канади, а також регіональному осередку Асоціації життя в громаді — за матеріали, надані для перекладу та публікації.

Висловлюємо вдячність упорядникам матеріалів: Анні Кріста, Джоані Блейз та Ользі Красюковій-Еннз, а також групі канадських колег — Роду Лаудер, Роуз Флейг, Вел Сербей і Дей Кандел, Карлі Келер, Дон Гейтс, Арлін Боднар, котрі надали нам результатами своїх досліджень.

Глибоко вдячні батькам, які поділилися своїми історіями й досягненнями дітей. Їхній досвід допоможе повірити у свої сили багатьом іншим, зокрема родинам дітей з особливим потребами, які тільки починають свою подорож освітньою системою. 

Додав: admin (20.02.2016) | Переглядів: 93