Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Неділя, 30.04.2017, 09:03
Зустріч за Круглим столом. «Питання наступності щодо цілісного підходу до фізичного розвитку дітей ДНЗ і ЗОШ» (обмін досвідом)

      Вихователь – методист ДНЗ №8 «Ромашка» Шарова Л.В. презентувала роботу дошкільного закладу щодо фізичного розвитку дітей у ДНЗ.

        Вчителі початкових класів ЗОШ№3 Ткачук О.С. , Терепа С.П. розповіли про важливість динамічних пауз на уроках у початкових класах і поділились розмаїттям фізкультхвилинок та методикою їх проведення. Вихователь Пірус С.В. познайомила присутніх з прийомами роботи з фізичного виховання під час ранкової гімнастики, прогулянок, рухливих ігор, гімнастики пробудження, загартовуючих процедур, фіз. пауз під час організованої діяльності.

       Вчитель фізичного виховання Олійник Г.І. познайомила вихователів старших груп з вимогами до проведення уроків фізкультури в початкових класах.

       Фізінструктор ДНЗ №8 «Ромашка»  Зозуля Т.С. вказала на пріоритетні напрями роботи в дошкільних навчальних закладах з питань фізичного розвитку дітей, які реалізуються шляхом проведення днів здоров’я, свят, розваг, використання   нетрадиційного обладнання. Медпрацівник Чаплинська Н.С.(ДНЗ «Ромашка») вказала на основні напрямки роботи ДНЗ щодо фізкультурно- оздоровлювальної роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі.

Додав: admin (01.06.2015) | Переглядів: 278