Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 20:51
Золото на Кубку України з велосипедного туризму

Змагання проходили по ІІІ і ІV класам складності. Одночасно проходив Кубок України з велосипедного туризму серед дорослих по Федерації спортивного туризму. Вінницьку область представляли три команди: молодша (2001 – 2003 р.н.) по ІІІ класу, старша (1999 – 2001 р.н.) по ІV класу та доросла (від 1998 р.н. і старше).

На Кіровоградщину привезли командиз 8 регіонів України. Найбільшу кількість команд представили Харківська та Вінницька олбасті. Від Харківської області у змаганнях приймали участь 2 команди по молодшій групі, одна у старшій і дорослій групах та 2 неповних команди для індивідуального заліку.

Два дні велосипедисти демонсрували свої вміння на комплексній дистанції та на дистанції «Велоралі».

Комплексна дистанція складалась з «Велокросу», «Тріалу» та «Фігурного водіння велосипедом». Підсумок підводиться по всім трьом видам дистанції.

Дистанція «Велоралі» для ІІІ класу мала протяжність 30км, для ІV класу – 40км. Під час проходження цієї дистанції команда повинна була виконувати певні завдання на додаткових етапах, а саме, дати відповіді на тестові запитання з правил дорожнього руху та надання пешої медичної допомоги, визначення азимутів, орієнтування на місцевості, ремонт велосипеда, подолання спусків та підйомів у седлі, в’язання туристичних вузлів, переправа команди та велосипедів по колоді через річку. По завершенню другого дня змагань всі три наші команди стали переможцями у своїх групах. За результатами двох дистанцій всі команди Вінницької області стали чемпіонами Кубку України з велосипедного туризму у своїх вікових категоріях.

Молодшу команду представляли 5 учнів Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Стасюк Юлія (капітан команди), Полуведько Дмитро, Мудрак Максим, Кучерявий Роман, Костенюк Владислав та 1 учень Брацлавської ЗОШ №1 – Петін Максим, який у особистому заліку посів почесне ІІІ місце.

Старшу команду представляли 4 учня Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Горбатюк Вероніка (капітан команди), Осипенко Ігор, Рибачок Дмитро, Бурдейна Алла та учень Брацлавської ЗОШ №1 – Крижанівський Євгеній

За дорослу команду змагались наші випускники Бевз Дар’я та Мартинюк Владислав, та педагоги Вінниччини – Воронін Сергій, Федчишин Микола і Вітюк Ігор.

На закритті наші спортсмени отримали 50 грамот, близько 20 медалей та 4 Кубки.

Вітаємо наших переможців!

Тренують команди Стефаник Микола та Бевз Оксана.

 

Додав: admin (25.05.2016) | Переглядів: 176