Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 13:04
Святкування Дня працівників освіти
   Виставки квітів, конкурси малюнків, святкові привітання та концерти, дні учнівського самоврядування, зустрічі з пенсіонерами, радіолінійки - лише частина програми святкувань. Розпорядженням міського голови було затверджено перелік заходів до свята. Із фонду міського голови з його ініціативи 417 працівників освіти, які перебувають на заслуженому відпочинку, отримали подарунок (100 грн. кожному).

   До свята всі педагогічні працівники отримали грошову винагороду, яка є найбільшою в області (в середньому - 85% від посадового окладу). Також весь обслуговуючий персонал закладів отримав матеріальну допомогу в сумі половини посадового окладу, що теж в області є винятком. 67 працівників були відзначені почесними грамотами і преміями міського голови та відділу освіти.

   Делегація польського міста-побратима Коло також долучилась до привітань. Зокрема, бургомістр пан Мечислав Дрозджевськи звернувся до освітян Ладижина з найкращими побажаннями, тим паче він сам працював учителем та директором однієї зі шкіл міста Коло.

   Освітяни вдячні міському голові Валерію Коломейцеву та міській раді за увагу до вирішення всіх нагальних питань в освіті міста та гарні подарунки до свята.


Додав: admin (08.10.2013) | Переглядів: 441