Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 20:56
Сучасний погляд на проблему готовності дитини 6-річного віку до школи
"Коли краще віддавати дитину до школи - у шість чи сім років?". Це питання постає перед кожною родиною, в якій підростає першокласник. В останні роки стало майже нормою одягати шкільну форму в шість років. А чи правильно це? Чи готова така дитина до початку нового, нелегкого для неї життя?

Саме ці питання стали предметом обговорення під час педагогічної зустрічі педагогів ДНЗ та ЗОШ у рамках загальноміського проекту "Спільна робота дитячого садка та школи в інтересах дітей", яка відбулася 18 квітня 2013 року на базі ЗОШ № 3.

Сучасний погляд на проблему готовності дитини 6-річного віку до школи розкрила головний спеціаліст відділу освіти Ляненко Т.В.

Зі станом організації навчально-виховного процесу у старших групах ДНЗ та 1-х класах ЗОШ міста ознайомила учасників зустрічі завідуюча ММК Івлєва О.С.

Завідуюча ПМПК Танасійчук Л.П. акцентувала увагу присутніх на важливості врахування особливостей розвитку дошкільнят як одного з головних чинників готовності дітей 6-річного віку до навчання у школі.

Кульмінаційним моментом заходу стало вироблення спільного алгоритму дій психологів та педагогів навчальних закладів щодо врахування фізіологічних та психологічних особливостей розвитку дітей старшого дошкільного віку перед вступом до школи.
Додав: admin (23.04.2013) | Переглядів: 525