Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Неділя, 23.04.2017, 15:46
Семінар вихователів груп раннього віку

У роботі семінару з елементами тренінгу взяли участь 10 вихователів дітей раннього віку з різних дошкільних закладів міста.

Під час семінару практичний психолог ДНЗ № 10 "Росинка" Грабовенко Л.П. запропонувала вправи на виявлення цінностей виховання дітей раннього віку.

Методист з психологічної служби Зінько О.М. познайомила присутніх з етапами роботи вихователя з колективом батьків та канадським досвідом виховання дітей у дошкільних закладах.

Практичний психолог ДНЗ № 5 "Берізка" Ліпніцька В.М. запропонувала вихователям розглянути ситуації щодо проблеми, які виникають під час режимних моментів з вихованцями та у спілкування з батьками вихованців.

Цікавими для вихователів були результати тестування "Психологічна компетентність педагога" та створення колажу на тему "У співпраці - результат" (практичний психолог ДНЗ № 2 "Казка" Бабій О.В.)

Практичний психолог ДНЗ № 9 "Джерельце" Калімуллін Д.Р. зачитав і проаналізував разом з присутніми притчу "Навчити чи навчитися?"

Практичні психологи ДНЗ № 8 "Ромашка" Хавич А.О. та ДНЗ № 3 "Дзвіночок" Бережньова Л.М. підготували для вихователів корисні та цікаві рекомендації по взаємодії з дітьми та батьками.

Додав: admin (11.04.2014) | Переглядів: 377