Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Неділя, 30.04.2017, 09:10
Семінар вчителів фізики та інформатики
Голова міського методичного об'єднання вчителів фізики Саваренюк С.М. розпочав семінар з доповіді про необхідність застосування проблемно-пошукових методів в навчанні з метою розвитку навиків творчої навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Вчителі шкіл побачили творчу пошукову роботу учнів 2-го класу на уроках інформатики (вчитель Бондарець Т.С.) Від простих знайомих слів "літо", "зима" учні перейшли до "алгоритмів".
Складна робота під дитячу пісеньку, вчасно проведена фізкультхвилинка перетворили урок на задоволення.

Далі естафету семінару підхопили учні 9-х класів з Синолицькою О.А.

 

Застосувавши "роботу в групі" вчителька досягла швидкого результату. Свою "шпаргалку" по темі з "крісла автора" довів до вчителів "Керівник групи".

Наступний елемент уроку від Саваренюка С.М. з використанням мультимедійної дошки запам'ятався і вчителям і учням.Використавши метод проблемного навчання вчитель дуже наглядно зміг за 10 хвилин повторити майже половину теми "Електрика".

Сучасні засоби ІКТ при вивченні інформатики запропонувала Нестерук О.С. Цікаві картинки у 3D зображенні, створені тут же вчителем за допомогою фотошопу, методом накладання картинок надовго запам'ятаються учасникам семінару.
Додав: admin (13.03.2014) | Переглядів: 342