Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Вівторок, 25.04.2017, 00:57
Семінар учителів перших класів

     Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садочку, часто породжує стресові стани. Тому дуже важливо, щоб із перших днів перебування у школі дитина на конкретних реаліях могла відчути, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Все це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти.

    На семінарі виступила психолог ЗОШ №4 Леденьова В.В.,яка акцентувала увагу присутніх на проблемі адаптації шестирічних дітей до шкільних вимог.

      Збанц Л.В. розкрила питання нормування навчального навантаження на учнів 1-го класу та створення необхідних умов для забезпечення санітарно- гігієнічних норм як запобігання перевтоми першокласників.

       Суслова В.П. повідомила присутніх про формування емоційно-позитивного ставлення до навчання та створення позитивного настрою на уроках.

       Підсумком семінару можна вважати слова В.О. Сухомлинського: «Школа не повинна вносити різкого перелому в житті дитини. Нехай ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове появляється в житті поступово і не збентежує лавиною переживань».

Додав: admin (25.12.2014) | Переглядів: 295