Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Понеділок, 24.04.2017, 17:20
Семінар директорів

Директор закладу Король І.Б. представила роботу колективу педагогів та вихованців, зазначила, що протягом кількох останніх років набагато підвищився рівень методичної майстерності керівників гуртків, про що свідчать як їхні досягнення, так і досягнення дітей в різноманітних конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів.

Учасники семінару переглянули відеофільм про заклад переможця обласного фестивалю "Кінометр-2016" Стороженко Н.С.

Під час практичної частини діти, які відвідують гурток "Радіоконструювання" (керівник Герасимов О.О.), презентували свої науково-дослідницькі роботи. Власні вироби також представили вихованці гуртка "В'язання" (керівник Ткачук О.І.) та "Виготовлення виробів з нетрадиційних матеріалів" (керівник Халецька-Гарькава О.В.).

Директори ЗНЗ відвідали заняття гуртка "Квілінг" (керівник Заворотна О.П.) та стали учасниками майстер-класу з оздоблення кондитерських виробів (майстер Гранчак Т.Б.)

Також на семінарі колектив МНВЦ "Спадщина" продемонстрував нові можливості для саморозвитку: свою діяльність презентували гуртки "Вокальне мистецтво" (керівник Бірюк Л.Я.) та "Народознавчий" (керівник Неїлик Л.М.).

 

Додав: admin (27.04.2016) | Переглядів: 194