Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Вівторок, 25.04.2017, 00:59
Результати атестаційної експертизи

В ході атестації досліджувалися  питання організації навчально-виховного процесу, його результативності та управління навчальним закладом.

Міською експертною атестаційною комісією встановлено, що організаційно-правові засади діяльності Ладижинського НВК №1 відповідають чинному законодавству України. У закладі створені належні умови для здійснення навчально-виховного процесу, організації харчування, медичного обслуговування дітей. Загальний стан території, приміщень відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Укомплектованість педагогічними кадрами, іншим персоналом в цілому задовольняє потреби закладу.

В Ладижинському НВК №1  успішно  впроваджується  Базовий компонент дошкільної освіти,  Державні стандарти початкової, базової та повної середньої освіти, педагогами у цілому забезпечується достатній рівень формування компетенцій дітей за відповідними освітніми лініями.

Адміністрація  та  педагогічний  колектив  цілеспрямовано   працюють на створення та підтримку  позитивного  іміджу  свого навчального закладу в місті, активно залучають батьківську громаду до навчально-виховного процесу.

За наслідками  атестаційної експертизи міською експертною комісією зроблено  висновки та підготовлено рекомендації, які допоможуть усунути виявлені недоліки та спрямувати роботу закладу на його розвиток.

За результатами державної атестації Ладижинський НВК №1 визнано  атестованим.

Додав: admin (10.12.2015) | Переглядів: 137