Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Понеділок, 24.04.2017, 17:18
Практичний семінар

    Трудове виховання підростаючого покоління – одна з основних складових у формуванні особистості нової людини. Людина розвивається духовно й фізично тільки в праці.

   Трудове виховання в початковій школі є однією з ланок неперервної технологічної освіти, що логічно продовжує дошкільну освіту, створює базу для успішного опанування технологій основної школи. Базисом трудового виховання є певна сума знань, доступних і цікавих для дітей, позитивний рівень їх прийняття та осмислення.

    З метою розвитку конструктивно-художніх умінь молодших школярів на уроках трудового навчання 03.03.2015р. на базі ЗОШ №2 відбувся практичний семінар учителів третіх класів.

    На семінарі розглядалися питання активізації знань педагогів про формування  узагальнених способів (алгоритмів) предметно-перетворювальної діяльності з дотриманням безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів, шанобливого ставлення до людей праці та їхньої професії, трудових традицій українського народу.

     Педагоги відвідали урок трудового навчання, який провела Галета Л.М. ( вчитель ЗОШ №2). Вчителька познайомила учнів з основними прийомами та послідовністю виготовлення мозаїки з природних та штучних матеріалів. 

   Шатова О.І.,вчителька ЗОШ №2, провела з учителями майстер-клас:«Я роблю це так…», на якому познайомила колег з алгоритмом створення об’ємного виробу технікою оригамі.

 

 

Додав: admin (14.03.2015) | Переглядів: 183