Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 13:09
Педагогічна конференція

       Святковий початок конференції зебезпечили учні ЗОШ №1, які, під керівництвом учителя музики Казанцева П.Д., привітали присутніх колядками та щедрівками. Також учасників конференції привітав заступник міського голови Анущенко П.Д., який розповів про досягнення за минулий рік та плани на 2015.

      Із доповіддю про підсумки роботи галузі освіти міста за І семестр 2014-2015 н.р. виступив начальник відділу освіти Журба Ю.В. В обговоренні доповіді взяли участь педпрацівники міста. Про свій досвід створення освітнього блогу як різновиду інтерактивного навчання учнів розповіли Мартинюк О.П., учитель початкових класів ЗОШ №2, Рахнянська Н.Ф., учитель світової літератури ЗОШ №3. Особливо велике значення зараз надається патріотичному вихованню. Про громадське виховання особистості в закладах освіти в умовах розвитку української державності розповіли Гуцал Л.Є., заступник директора з НВР ЗОШ №1, Ясінська Т.П., зав. ДНЗ "Казка".

    Продовжили роботу вчителі на засіданнях міських методичних об'єднань, де обговорили нагальні питання методики викладання предметів. Також у рамках засідань методичних об'єднань пройшли педагогічні читання "Педагогічна спадщина Михайла Драгоманова".

Додав: admin (16.01.2015) | Переглядів: 328