Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Понеділок, 05.12.2016, 06:25
Охорона праці – очима дітей

 

Конкурс проводився з метою привернення уваги суспільства у тому числі свідомої активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасних випадків на виробництві.

В конкурсі взяли участь 70 учнів з 4-х навчальних закладів міста: Ладижинський НВК №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і №3, МНВЦ «Спадщина».

Журі у складі:
Голова журі: Зінько С.А. – методист ММК відділу освіти;
Члени журі: 
- Зьора О.І. – інженер з охорони праці Ладижинського НВК №1;
- Сташок Н.П. – вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
- Шклярук С.О. – вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. №3;
- Плітко Л.А. – керівник гуртка МНВЦ «Спадщина»;
- Рибалко В.Д. – головний спеціаліст, експерт з умов праці Управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради;
- Бідюк М.А. - страховий експерт ВД ФСННВ у Тростянецькому районі та м. Ладижин визначили наступних переможців:

У віковій категорії 6-10 років:

І місце – Саволюк Артем (керівник Колесова Л.П. МНВЦ «Спадщина»);

ІІ місце – Стоян Євгенія (керівник Ровишина С.Г. МНВЦ «Спадщина»), Баталкіна Поліна

ІІІ місце – Євсютін Олександр, Костюк Єва, Мокрогуз Даніїл (керівник Колесова Л.П. МНВЦ «Спадщина»);

 

Саволюк Артем

 

Стоян Євгенія Баталкіна Поліна

 

Євсютін Олександр Костюк Єва Мокрогуз Даниїл

 

У віковій категорії 11-14 років:

І місце – Гранчак Лілія (керівник Заворотна О.П. МНВЦ «Спадщина»);

ІІ місце – Кучер Марія, Гончарук Ольга (керівник Плітко Л.А. МНВЦ «Спадщина»);

ІІІ місце – Склярук Наталія (керівник Стороженко Н.С. НВК №1);

Гранчак Лілія

 

Кучер Марія Гончарук Ольга

 

Склярук Наталія

 

У віковій категорії 15-18 років:

І місце – Жиганов Володимир (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І-ІІІ ст. №3);

ІІ місце – Півошенко Анастасія, Михайленко Оля (керівник Шклярук С.О. ЗОШ І-ІІІ ст. №3);

ІІІ місце – Алєшкевич Олександр, Позюченко Вікторія (керівник Сташок Н.П. ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Білостоцький Микола (керівник Стороженко Н.С. НВК №1);

 

Жиганов Володимир

 

Півошенко Анастасія Михайленко Ольга

 

Алєшкевич Олександр Позюченко Вікторія Білостоцький Микола
Додав: admin (24.02.2016) | Переглядів: 183