Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: П'ятница, 09.12.2016, 11:43
Наші досягнення...
1. Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

І місце - Лехман Владислава, учениця 5 класу ЗОШ № 4 (вчитель Громик О.В.)
ІІ місце - Яроменко Андрій, учень 9 класу ЗОШ № 2 (вчитель Середенко Л.М.)


2. Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

І місце - Світлинець Дарія, учениця 6 класу ЗОШ № 3 (вчитель Хлівнюк Ю.П.)


3. Конкурс "Екологічних стежинок"

І місце - Сорокін Роман, учень 4 класу ЗОШ № 2 (вчитель Кузьменко Н.М.)
І місце - Дмитренко Вероніка, учениця 4 класу ЗОШ № 2 (вчитель Кузьменко Н.М.)


4. Конкурс "Дослідницькі роботи з лісництва"

ІІ місце - Пронькіна Антоніна, учениця 11 класу ЗОШ № 1 (вчитель Гуцал Л.Є.)
ІІ місце - Черненко Анастасія, учениця 11 класу ЗОШ № 1 (вчитель Гуцал Л.Є.)


5. Конкурс "За здоровий спосіб життя"

І місце - Пронькіна Антоніна, учениця 11 класу ЗОШ № 1 (вчитель Танченко Т.Л.)
ІІ місце - Альохіна Оксана, учениця 11 класу ЗОШ № 3 (вчитель Касяненко С.В.)
ІІ місце - Шевчук Юлія, учениця 10 класу ЗОШ № 3 (вчитель Касяненко С.В.)
ІІІ місце - Засядівко Юлія, учениця 8 класу ЗОШ № 4 (вчитель Ткачук Л.В.)
ІІІ місце - Власюк Анна, учениця 8 класу ЗОШ № 4 (вчитель Ткачук Л.В.)
ІІІ місце - Ткач Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ № 4 (вчитель Ткачук Л.В.)


6. Конкурс "Тиждень науки і техніки"

І місце - Сутик Кирило, учень 10 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
І місце - Золотарук Вадим, учень 10 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
І місце - Калевич Олександр, учень 11 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
І місце - Величко Дмитро, учень 11 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
І місце - Лістратенко Микола, учень 10 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
ІІ місце - Довбуш Олександр, учень 11 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)
ІІ місце - Пріщенко Олексій, учень 10 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Герасимов О.О.)


7. Конкурс декоративно-ужиткового і образотворчгого мистецтва "Знай і люби свій край"

ІІ місце - Шишкіна Валерія, учениця 11 класу ЗОШ № 3 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Зубрицька С.В.)
ІІ місце - Самсонюк Людмила, учениця 11 класу ЗОШ № 3 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Зубрицька С.В.)


8. Конкурс "Український сувенір"

- номінація "Художня кераміка"
І місце - Бондар Ольга, учениця 10 класу ЗОШ № 3 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Король І.Б.)

- номінація "Декоративний розпис"
І місце - Жох Софія, учениця 11 класу ЗОШ № 2 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Плітко Л.А.)


9. Конкурс "Новорічна композиція"

І місце - Побережна Тетяна, учениця 7 класу ЗОШ № 1 (вчитель МНВЦ "Спадщина" Пріщенко Л.М.)


Додав: admin (13.03.2014) | Переглядів: 367