Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Понеділок, 24.04.2017, 17:18
Міський конкурс "Кращий навчальний кабінет - 2013"
З метою вивчення кращого досвіду з проблеми використання навчального кабінету для підвищення рівня знань учнів, виявлення та підтримки творчої праці вчителів, з 01.04.2013 по 18.04.2013 проводились шкільні етапи Конкурсу.

У міському етапі Конкурсу взяли участь завідуючі кабінетами інформатики 4-х шкіл міста, а саме: Стороженко Н.С. (ЗОШ № 1), Синолицька О.А. (ЗОШ № 2), Шевчук А.Г. (ЗОШ № 3), Данильчук С.П. (ЗОШ № 4).

Кожен з учасників представляв свій кабінет у вигляді презентацій, відеозаписів, також члени журі відвідавши кожен кабінет, оцінювали його раціональне використання, оформлення, документацію, організацію методичної та позаурочної роботи.

Завідуючі кабінетами створили умови для організації позаурочної, методичної роботи, проведення заходів, спрямованих на підвищення знань учнів з предметів. У кабінетах створені тематичні картотеки за розділами навчальних програм, оформлені документи відповідно до Положення про навчальні кабінети.

Кабінети інформатики забезпечені сучасними комп'ютерами, інтерактивними дошками, технічними, аудіовізуальними засобами навчання.

Переможцями Конкурсу стали:
І місце - Данильчук С.П. (ЗОШ № 4)
ІІ місце - Синолицька О.А. (ЗОШ № 2)
ІІІ місце - Шевчук А.Г. (ЗОШ № 3).
 
Додав: admin (30.04.2013) | Переглядів: 505