Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 13:02
Місцями партизанської слави

З метою впровадження заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, вивчення історії рідного краю, пошукової роботи, встановлення історичних фактів минулого, ознайомлення із козацьким рухом на Вінниччині було організовано екскурсію  в Шабелянський ліс по місцям партизанської слави.

Під час екскурсії  відвідали меморіальний історико-культурний комплекс «Партизанський край». Побували біля пам’ятника полковнику Кальницько-Вінницького полку Івану Богуну та віддали шану легендарному партизану Калашнику Івану Івановичу (командиру загону ім. Чапаєва 2-ої партизанської бригади.  Відвідали парк козацької слави та одну із Кальницьких шкіл. Там слухали цікаві розповіді про дерево дружби, посаджене у 1982 році, про видатного письменника Польщі Ярослава Івашкевича, а потім про історію самої школи, якій на даний час 105 років. Наприкінці, аби ми по-справжньому пройнялися тією атмосферою, нас пригостили справжнім козацьким кулішем.

 Учням дуже сподобалася екскурсія, багато дізналися  про козацьке минуле, історичних фактів, що відбувалися на Вінниччині в роки Великої Вітчизняної війни, а також познайомилися із добрими, щирими людьми Дашева та Кальника, які свято бережуть історичні цінності, та минуле і передають його майбутньому поколінню.

Додав: admin (24.09.2015) | Переглядів: 302