Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 13:07
"Ми живемо, щоб пам'ятати"
Цей проект присвячений ветеранам Великої Вітчизняної війни, героям-землякам, всім тим, хто наближав день за днем Перемогу! Наше завдання зберегти пам'ять про них і їхній подвиг в ім'я Батьківщини! Ми останнє покоління, тож маємо змогу поспілкуватися з ветеранами-живими учасниками тих подій.

Ми співпрацюємо із радою ветеранів міста Ладижина. Велику допомогу у пошуковій роботі нам надають голова ветеранської організації Прохоров Анатолій Іванович і його замісник Стеценко Олег Пилипович. Дізнавшись, що у селі Копіївка Тульчинського району знаходиться могила солдата, який визволяв місто Ладижин 13 березня 1944 року Вороніна С.М., відразу вирушили на місце із пошуковою групою.Біля пам'ятника учні школи та члени ветеранської організації поклали квіти та вшанували пам'ять про тих, хто загинув на фронтах Великої Вітчизняної війни.

На зустрічі був присутній голова ради ветеранів Тульчинського району Жуковський Казімір Станіславович, підполковник авіації у відставці. Він запропонував дітям відвідати Тульчинський краєзнавчий музей, у якому знаходяться пам'ятки про Велику Вітчизняну війну.

Все побачене і почуте в цей день надовго запам'ятається учням школи.

Додав: admin (29.11.2013) | Переглядів: 379