Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 13:06
Методичне об’єднання вихователів та психологів ДНЗ

        На засіданні виступила Козир Ольга Василівна (вихователь-методист ДНЗ №2 «Казка») з презентацією, яка розкрила зміст роботи ДНЗ щодо повноцінного розвитку дітей.

      Бабій Леся Василівна, психолог цього ж закладу, проінформувала присутніх про особливості та важливість навчання дошкільників «мові почуттів» для виховання любові до мистецтва, природи, побуту, суспільного життя, залучення до художньої діяльності, формування оціночного ставлення, розвитку творчих здібностей.

       Новак Ганна Миколаївна (вихователь ДНЗ «Казка») познайомила присутніх з прийомами малювання на склі. Використання малювання як виду арт-терапії надає дитині можливості експериментувати, знайомитися з навколишнім світом за допомогою кольорів, тактильних відчуттів.

      Власюк Алла Володимирівна впроваджує у свою діяльність технологію пісочної терапії, яка сприяє збереженню психічного здоров’я малюків, запобігає емоційним розладам, сприяє розвитку тактильно - кінестичної чутливості та  дрібної моторики.

Для збереження фізичного, психоемоційного здоров’я та гармонійного розвитку дитини  в ДНЗ створено ефективне розвивальне середовище.

Важливу роль відіграє рухова активність дітей – природна біологічна потреба дитини, яка позитивно сприяє фізичному  та психоемоційному стану дошкільників.

Впровадження інноваційних технологій за методикою М.Єфіменко «Театр з фізичного виховання»

Впровадження технології Д. Міллера «Організація занять на степплатформах», які сприяють формуванню правильної постави, розвивають координацію рухів, зміцнюють серцево-судинну та  дихальну системи.

Ігрові заняття на піску – це душевний спокій і гармонія дитини. Вихованець відчуває себе впевненим і вмілим, створює нове і не боїться ламати старе. 

Музика слугує емоційно – звуковим тлом. Вона допомагає дитині зосередитися на створенні уявних образів, відчути м’язове розслаблення, ритмізувати дихання.

 

 

 

 

 

Додав: admin (07.03.2015) | Переглядів: 282