Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 29.03.2017, 20:52
Електронна реєстрація дітей до ДНЗ
   Із 1 жовтня у батьків дошкільнят міста Ладижина з’явиться можливість електронної реєстрації дитини до садочка. 

   У зручний час, не виходячи з дому, за допомогою комп’ютера можна буде записати свою дитину в електронну чергу на отримання місця в дошкільному закладі та вибрати будь-який із 5 комунальних дитсадків: «Барвінок», «Віночок», «Казка», «Ромашка», «Росинка». 

    Дитсадки «Дзвіночок» та «Джерельце» на сьогодні є дошкільними навчальними закладами ВП «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго», тому реєстрація дітей у зазначені заклади розпочнеться після передачі їх у комунальну власність.
   
   Отже, для реєстрації дитини в електронній базі даних необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті: http:\\lad-osvita.at.ua

  Подання заявки в електронному вигляді забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати. Це є основою формування черговості.

 Після проходження реєстрації заявка набуватиме статусу «На обробці».

  Протягом 1-5 календарних днів заявка буде перевірена на достовірність поданих даних (у телефонному режимі) та набуде статусу «Зареєстровано в черзі».
 
Подальший статус своєї заявки можна буде відстежувати за допомогою форми пошуку за серією та номером свідоцтва про народження дитини.

Звертаємо увагу: коли заявка набуде статусу «є можливість зарахування», необхідно в 30-денний термін з’явитися в обраний дошкільний заклад для подальшого оформлення дитини. В іншому випадку заявку буде переміщено в кінець черги.

    Перед початком роботи батьки обов’язково повинні ознайомитись із Положенням про електронну реєстрацію дитини до ДНЗ на сайті.

  Також повідомляємо, що дані про дітей, батьки яких здійснили реєстрацію у відділі освіти до 01.10.2013 року, будуть автоматично занесені до електронної бази адміністратором сайту відділу освіти Ладижинської міської ради.
Додав: admin (23.09.2013) | Переглядів: 953