Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Понеділок, 24.04.2017, 07:27
Єдиний тиждень лісництва

  23 вересня проводився конкурс газетних репортажів. Учні з зацікавленістю слідкували за цим конкурсом і не пожалкували, що ознайомилися з їхнім змістом повністю. Його головною метою було довести неоціненну важливість, користь оточуючої природи. 

  24 вересня проводився конкурс малюнку на асфальті. Брали в ньому участь учні 1-11 класів. Кожен із «художників» старався передати у малюнку своє ставлення до природи, хотів донести ним думку про те, що природу потрібно берегти. Майданчик, перед школою, довго яскравів різними кольорами, ніби нагадуючи нам: «Любиш – красу дорожи нею».

  24 вересня, у рамках єдиного тижня лісництва відбулась акція «Зелений офіс». Учні усієї школи 1 -11 класів збирали та приносили макулатуру, у акції взяли участь і вчителі, ніхто не залишився байдужим.

  25 вересня у 1й школі пройшов конкурс малюнку «Ліс – легені планети». Найактивнішими учасниками цього конкурсу були учні 1-5 класів. 

  26 вересня відбувся конкурс плакату-заклику «Майбутнє лісу в твоїх руках». Діти довели нам, що любов людини до навколишнього середовища виховується з перших років навчання в школі. 

  Під час проведення єдиного тижня лісництва, у нашій школі було проведено багато заходів і акцій, однією з них була «Саджання покрови».

  Також були залучені вчителі екології, які саджали жолуді та каштани з дітьми у шкільній теплиці, виховуючи у дітей бережливе ставлення до нашої природи.

  27 вересня в школі в рамках тижня екологічного виховання було проведено конкурс екологічних презентацій. Усі, без винятку, роботи учнів були виконані на високому рівні. У презентаціях висвітлювались екологічні проблеми.

  27 вересня, у п’ятницю відбулася творча майстерня в якій взяли участь учні 1-11 класів. Учні проявили творчу ініціативу та велику фантазію.

  На заключення відбулося «Свято лісу», на якому підвели підсумки та нагородили найкращих учасників акцій та операцій, які проводилися під час «Єдиного тижня лісництва».

Додав: admin (09.10.2013) | Переглядів: 413