Вітаю Вас, Гість
Сьогодні: Середа, 26.04.2017, 11:59
Бережи зір змолоду
Конкурс передбачає виконання пошуково-дослідницьких проектів, виставку плакатів, фотографій, художніх робіт тощо.

Цього року І місце в місті та області зайняв проект уцениці 11 класу ЗОШ № 1 Пронькіної Антоніни "Бережи зір змолоду" (керівник - учитель основ здоров'я Танченко Т.Л.)13 березня в ЗОШ № 1 відбувся круглий стіл за участю представників ЗОШ, відділу освіти, координатора Агенції Місцевого Економічного розвитку Червонецької Л.І., лікаря-офтальмолога Розлуцької І.О., представників засобів масової інформації де був представлений даний проект.Під час круглого столу було вказано на актуальність збереження зору у дітей шкільного віку. Адже учні постійно використовують електронні прилади і для навчання, і для розваг (ігор), а це негативно впливає на зір.

Продемонстрували офтальмогічні прилади, які були закуплені за рахунок коштів спонсорів ПрАТ "Зернопродукт" (директор Онука В.В.) на суму 27300 гривень.


Офтальмогічні прилади "Струмок" та "Макулостимулятор МКЦ-ц" передали у кожну школу міста. Відтепер учні у школах зможуть корегувати свій зір на спеціальних приладах, а також здійснювати профілактику хвороб очей під наглядом медичних працівників.


 

Додав: admin (17.03.2014) | Переглядів: 449